CSX-750FBB20000000T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 2 950
Datablad
20 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
CSX-750FBB20000000T
DigiKeys produktnummer
CSX-750FBB20000000T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CSX-750FBB20000000T
Beskrivning
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
15mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,063" (1,60mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
5mA