CM13032768DZFT
DigiKeys produktnummer
300-8039-2-ND - Remsa och spole (TR)
300-8039-1-ND - Remsbit (CT)
300-8039-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM13032768DZFT
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 65 kOhms 4-SMD, flat ledning, 3 ledningar
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CM13032768DZFT Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12,5pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
65 kOhms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Inkapsling/låda
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,264" x B 0,055" (6,70 x 1,40mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)