CFS-20632768HZCB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Similar
ECS Inc.
I lager: 1 610
Datablad
32.768 kHz ±5ppm Kristaller 9pF 35 kOhms Cylindrisk kapsling, radial
CFS-20632768HZCB
DigiKeys produktnummer
CFS-20632768HZCB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CFS-20632768HZCB
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF TH
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
35 kOhms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
0,075" diam. (1,90mm)
Frekvenstolerans
±5ppm
Höjd - monterad (max)
0,244" (6,20mm)