RD10AA16RVBT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
CIT Relay and Switch
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
CIT Relay and Switch
I lager: 117
Datablad
I lager: 0
Bilden för RD10AA16RVBT är inte tillgänglig
RD10AA16RVBT
DigiKeys produktnummer
2449-RD10AA16RVBT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RD10AA16RVBT
Beskrivning
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.15A 50V
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
DIP-brytare Hexadecimal 16 positioner Genomgående hål, högervinklad Roterande för verktyg Ställdon 150mA 50VDC
Kategori
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Tillverkare
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Höjd över kort
0,394" (10,00mm)
Förpackning
Rör
Monteringstyp
Genomgående hål, högervinklad
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
PC-stift
Krets
Hexadecimal
Stigning
0,100" (2,54mm), full
Antal positioner
16
Tvättbar
Ja
Strömklassning (Ampere)
150mA
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Spänningsvärde
50VDC
Stommaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Styrdonstyp
Roterande för verktyg
Längd
0,394" (10,00mm)