IN6BBB12W
DigiKeys produktnummer
2449-IN6BBB12W-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IN6BBB12W
Beskrivning
LED PNL IND BLUE 6MM 150MM WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED Panelindikator Blue Diffused 145° 12V 30mA Trådledare - 5,9" (150,00mm)
Kategori
Ström
30mA
Tillverkare
CIT Relay and Switch
Panelutskärningsform
Runt
Serie
Panelutskärningsdimensioner
0,24" (6,00mm)
Förpackning
Tråg
Linsstorlek
Diam. 3,00mm
Artikelstatus
Aktiv
Linstyp
Rund med välvd topp
Typ
LED
Millicandela-märkning
100mcd
Lampfärg
Blue
Våglängd - topp
463nm
Linsfärg
Blue
Visningsvinkel
145°
Linstransparens
Diffused
Termineringstyp
Trådledare - 5,9" (150,00mm)
Klassificeringar
DC
Ingångsskydd
IP67
Spänning
12V