TR18RDM050-01G03 BK-BK VI
DigiKeys produktnummer
2034-TR18RDM050-01G03BK-BKVI-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR18RDM050-01G03 BK-BK VI
Beskrivning
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 18W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5V 18 W AC/DC Extern Väggfäste (klass II) Adapter Flerbladig (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Tillverkare
Cincon Electronics Co. LTD
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
Hushållsapparater, medicin
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
Hylskontakt R/A, 2,1mm ID. x 5,5mm YD. x 12,0mm
Form
Väggfäste (klass II)
Sladdlängd
28,35" (720mm)
Ingångstyp
Flerbladig (säljs separat)
Ingångsanslutning
Flerbladig (säljs separat)
Spänning - ingång
80-264VAC
Storlek/dimension
L 3,17" x B 1,69" x H 1,45" (80,4 x 43,0 x 36,9mm)
Spänning - utspänning
5V
Godkännande myndighet
CE, cURus, FCC, PSE, TUV
Ström - utgång (max)
3A
Standardnummer
60335-1; 60601-1
Effekt (Watt)
18 W