CFM130M480
DigiKeys produktnummer
2034-CFM130M480-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CFM130M480
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 48V 101W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 48V 80-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
Hushållsapparater, medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
94%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
PFC, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
80-264VAC
Storlek/dimension
L 3,00" x B 2,00" x H 1,20" (76,2 x 50,8 x 30,5mm)
Spänning - utspänning 1
48V
Godkännande myndighet
CE, cURus, FCC, TUV
Ström - Utgång 1
2.1 A