500-0021-N10-87
DigiKeys produktnummer
116-500-0021-N10-87-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
500-0021-N10-87
Beskrivning
CONN PLUG FMALE 4P SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4 Positioner rund kontakt Stickdon (honuttag) Lödkopp
Kategori
Skalytbehandling
Nickel
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Nickel
Serie
Färg
Silver
Förpackning
Påse
Ingångsskydd
Miljötätad
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Bakstycke, kopplingsmutter
Kontaktdonstyp
Skärmning
Antal positioner
4
Strömklassning (Ampere)
13A
Skalstorlek - insats
10-4
Kabelöppning
0,343" (8,70mm)
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-20°C-85°C