969M101-24-1TPS-025
DigiKeys produktnummer
CI1104-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
969M101-24-1TPS-025
Beskrivning
CABLE 2COND 24AWG CLEAR SHLD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 (1 partvinnad) Ledare Flerledars kabel Clear 24 AWG Fläta 25,00' (7,62m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,140" (3,56mm)
Tillv.
Skärmtyp
Fläta
Längd
25,00' (7,62m)
Artikelstatus
Aktiv
Mantelfärg
Clear
Kabeltyp
Spänning
12 kV
Antal ledare
2 (1 partvinnad)
Arbetstemperatur
-65°C-165°C
Ledningsdimension
Skärmtäckning
90%