969M101-12-1
DigiKeys produktnummer
CI12B-100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
969M101-12-1
Beskrivning
HOOK-UP 12AWG 42KV CLEAR 100'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 AWG Kopplingstråd Vajer Clear 42kV 100,0' (30,5m)
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,300" (7,62mm)
Förpackning
Bulk
Längd
100,0' (30,5m)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Spänning
42kV
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-65°C-165°C