SBBSM127P
DigiKeys produktnummer
SBBSM127P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SBBSM127P
Beskrivning
BREADBOARD SMD PLATED SMD
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kopplingsdäck, ytmontering Pläterad ytmontering Dynor (fyrkant) 0,050" (1,27mm) nät
Kategori
Stigning
0,050" (1,27mm) nät
Tillverkare
Chip Quik Inc.
Kretsmönster
Dynor (fyrkant)
Serie
Storlek/dimension
L 2,00" x B 2,00" (50,8 x 50,8mm)
Förpackning
Bulk
Korttjocklek
0,063" (1,60mm)