HDR127MET80M-G-V-SM
DigiKeys produktnummer
HDR127MET80M-G-V-SM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HDR127MET80M-G-V-SM
Beskrivning
CONN HEADER SMD 80POS 1.27MM
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 80 positioner 0,050" (1,27mm)
Kategori
Stil
Tillv.
Mantling
Okapslad
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Terminering
Lödmetall
Artikelstatus
Aktiv
Fästtyp
Push-Pull
Kontaktdonstyp
Kontaktlängd - hopkoppling
0,120" (3,05mm)
Kontakttyp
Stift
Isoleringshöjd
0,079" (2,00mm)