GEN-DR035-P40
DigiKeys produktnummer
315-GEN-DR035-P40-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GEN-DR035-P40
Beskrivning
GENERIC DUAL ROW 0.35MM PITCH 40
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
SMD till DIP 0,35mm kontaktdon 40 0,014" (0,35mm) Epoxiglas (FR4)
Kategori
Accepterat paket
0,35mm kontaktdon
Tillverkare
Chip Quik Inc.
Antal positioner
40
Förpackning
Bulk
Stigning
0,014" (0,35mm)