KTD350B106K43A0B00
DigiKeys produktnummer
565-KTD350B106K43A0B00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KTD350B106K43A0B00
Beskrivning
CERAMIC CAP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 35V Keramiska kondensatorer X7R Radial
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,256" x B 0,157" (6,50 x 4,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,256" (6,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)