CMPD3003A TR PBFREE
DigiKeys produktnummer
1514-CMPD3003ATRPBFREETR-ND - Remsa och spole (TR)
1514-CMPD3003ATRPBFREECT-ND - Remsbit (CT)
1514-CMPD3003ATRPBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMPD3003A TR PBFREE
Beskrivning
DIODE ARRAY GP 180V 200MA SOT23
Tillverkarens standardleveranstid
38 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Diodmatris 1 par gemensam anod 180 V 200mA Ytmontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.15 V @ 300 mA
Tillverkare
Central Semiconductor Corp
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - läckström @ Vr
1 nA @ 125 V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur - koppling
-65°C-150°C
Diodkonfiguration
1 par gemensam anod
Monteringstyp
Ytmontering
Teknologi
Standard
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
180 V
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23
Ström - likriktat medelvärde (Io) (per diod)
200mA