PA18CAD10PAM1SA
DigiKeys produktnummer
1864-1012-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA18CAD10PAM1SA
Beskrivning
SENSOR REFLECTIVE 1M PNP NO/NC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Reflekterande, diffus Optiska sensorer 39,37" (1m) PNP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA18CAD10PAM1SA Modeller
Kategori
Utgångskonfiguration
PNP
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Ljuskälla
Röd (625nm)
Förpackning
Bulk
Anslutningsmetod
Kontakt, M18, 4POS
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67, IP69K
Avkänningsmetod
Reflekterande, diffus
Justeringstyp
Justerbar, potentiometer
Avkänningsavstånd
39,37" (1m)
Arbetstemperatur
-25°C-60°C
Spänning - källa
10V-30V