PA18CAD10NASA
DigiKeys produktnummer
1864-1011-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PA18CAD10NASA
Beskrivning
SENSOR REFLECTIVE 1M NPN NO/NC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Reflekterande, diffus Optiska sensorer 39,37" (1m) NPN
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA18CAD10NASA Modeller
Kategori
Utgångskonfiguration
NPN
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Ljuskälla
Röd (625nm)
Förpackning
Bulk
Anslutningsmetod
Kabel
Artikelstatus
Aktiv
Ingångsskydd
IP67, IP69K
Avkänningsmetod
Reflekterande, diffus
Kabellängd
78,74" (2m)
Avkänningsavstånd
39,37" (1m)
Justeringstyp
Justerbar, potentiometer
Spänning - källa
10V-30V
Arbetstemperatur
-25°C-60°C