ICS30L50F15PCM1E1
ICS30L50F15PCM1E1
DigiKeys produktnummer
1864-ICS30L50F15PCM1E1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ICS30L50F15PCM1E1
Beskrivning
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Induktiv Närhetssensor 0,591" (15mm) IP67, IP68, IP69K Cylinder, gängad - M30
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ICS30L50F15PCM1E1 Modeller
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Material - stomme
Rostfritt stål
Serie
Spänning - källa
8V-60V
Förpackning
Box
Termineringstyp
Kontakt
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Sensortyp
Induktiv
Ingångsskydd
IP67, IP68, IP69K
Avkänningsavstånd
0,591" (15mm)