GMB63H1PC1.6
DigiKeys produktnummer
1864-1378-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMB63H1PC1.6
Beskrivning
CIR BRKR THERM-MAG 1.6A 480/277V
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termomagnetisk 1,6A 480 V AC DC Hävarm DIN-skena
Kategori
Strömklassning (Ampere)
1,6A
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Märkspänning - AC
480 V