GMB633PC40
DigiKeys produktnummer
1864-1369-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMB633PC40
Beskrivning
CIR BRKR THERM-MAG 40A 240VAC
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termomagnetisk 40A 240 V AC DC Hävarm DIN-skena
Kategori
Strömklassning (Ampere)
40A
Märkspänning - AC
240 V