GMB633PC30
DigiKeys produktnummer
1864-1365-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMB633PC30
Beskrivning
CIR BRKR THERM-MAG 30A 240VAC
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termomagnetisk 30A 240 V AC DC Hävarm DIN-skena
Kategori
Strömklassning (Ampere)
30A
Märkspänning - AC
240 V