GMB633PC20
DigiKeys produktnummer
1864-1362-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMB633PC20
Beskrivning
CIR BRKR THERM-MAG 20A 240VAC
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kretsbrytare Termomagnetisk 20A 240 V AC DC Hävarm DIN-skena
Kategori
Strömklassning (Ampere)
20A
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Märkspänning - AC
240 V