DMB51CM24
DigiKeys produktnummer
1864-1130-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DMB51CM24
Beskrivning
RELAY TIME DELAY 100HR 5A 250V
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Programmerbar (multifunktionell) Tidsfördröjningsreläer SPDT (1 Form C) 0,1sek-100tim Fördröjning 5A vid 250VAC DIN-skena
Kategori
Krets
SPDT (1 Form C)
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Fördröjningstid
0,1sek-100tim
Serie
Kontaktklassning @ spänning
5A vid 250VAC
Förpackning
Box
Spänning - källa
24-240VAC, 24VDC