CLP2EA1C230
DigiKeys produktnummer
CLP2EA1C230-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CLP2EA1C230
Beskrivning
COND LEVEL 2+1 FILL EMPTY PLG
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kontroller - vätska nivå Hög/låg nivå DPDT (2 Form C) 230VAC För uttag
Kategori
Egenskaper
Justerbar känslighet
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Utgångstyp
Relä
Serie
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Förpackning
Box
Kontaktklassning @ spänning
8A vid 250VAC
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
För uttag
Typ
Hög/låg nivå
Termineringstyp
Instickning, 11 stift (Oktal)
Spänning - källa
230VAC
Arbetstemperatur
-20°C-50°C
Känslighet
250Ohm-500kOhm