CLD2EA1C115
DigiKeys produktnummer
1864-1066-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CLD2EA1C115
Beskrivning
CONTROL LIQ LEV DPDT 115V
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kontroller - vätska nivå Hög/låg nivå DPDT (2 Form C) 115VAC DIN-skena
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CLD2EA1C115 Modeller
Kategori
Egenskaper
Justerbar känslighet
Tillverkare
Carlo Gavazzi Inc.
Utgångstyp
Relä
Serie
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Förpackning
Box
Kontaktklassning @ spänning
8A vid 250VAC
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
DIN-skena
Typ
Hög/låg nivå
Termineringstyp
Skruvplint
Spänning - källa
115VAC
Arbetstemperatur
-20°C-50°C
Känslighet
250Ohm-500kOhm