CA30CLN25CP
DigiKeys produktnummer
1864-1042-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CA30CLN25CP
Beskrivning
SENSOR PROX CAPACITIVE 25MM CYL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Närhetssensor 0,984" (25mm) IP67 Cylinder, gängad - M30
EDA-/CAD-modeller
CA30CLN25CP Modeller
Spänning - källa
20VAC-250VAC
Serie
Termineringstyp
Kabelledningar
Arbetstemperatur
-25°C-80°C
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsavstånd
0,984" (25mm)
Svarsfrekvens
10 Hz