CA30CLN12MU10M
ICB & ICS series - Inductive Proximity Sensors
CA30CLN12MU10M
DigiKeys produktnummer
1864-1518-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CA30CLN12MU10M
Beskrivning
SENSOR PROX CAPACITIVE 12MM CYL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Närhetssensor 0,472" (12mm) IP67 Cylinder, gängad - M30
EDA-/CAD-modeller
CA30CLN12MU10M Modeller
Spänning - källa
24-230VAC/DC
Termineringstyp
Kabelledningar
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ingångsskydd
IP67
Avkänningsavstånd
0,472" (12mm)
Utgångstyp
Relä
Svarsfrekvens
1 Hz