CA30CAN25PAM1
DigiKeys produktnummer
1864-1041-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CA30CAN25PAM1
Beskrivning
SENSOR PROX CAPACITIVE 25MM CYL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapacitiv Närhetssensor 0,984" (25mm) IP67, IP68, IP69k, NEMA 1,2 Cylinder, gängad - M30
EDA-/CAD-modeller
CA30CAN25PAM1 Modeller
Spänning - källa
10V-40V
Termineringstyp
Kontakt
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Ingångsskydd
IP67, IP68, IP69k, NEMA 1,2
Avkänningsavstånd
0,984" (25mm)
Utgångstyp
PNP-NC/NO, 4 ledare
Svarsfrekvens
50 Hz