DMT3N4R2U224M3DTA0
DigiKeys produktnummer
5450-DMT3N4R2U224M3DTA0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DMT3N4R2U224M3DTA0
Beskrivning
CAP 220MF 4.2V -40-+85C
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 mF (EDLC) superkondensatorer 4.2 V 3-SMD 360mOhm vid 1kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
360mOhm vid 1kHz
Tillverkare
CAP-XX Ltd Supercapacitors
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
3-SMD
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,827" x B 0,551" (21,00 x 14,00mm)
Kapacitans
220 mF
Höjd - monterad (max)
0,098" (2,50mm)
Tolerans
±20%
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Spänning - märkt
4.2 V