CT2942-50
DigiKeys produktnummer
BKCT2942-50-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CT2942-50
Beskrivning
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial BNC till BNC RG-58C 19,69" (500,00mm)
Kategori
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillverkare
Cal Test Electronics
Längd
19,69" (500,00mm)
Förpackning
Bulk
Kabeltyp
RG-58C
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
BNC till BNC
Kontaktdonsimpedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
BN-stickdon
Total impedans
50 Ohms
Kön 1:a kontakt
Hane
Färg
Svart
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Egenskaper
Avskärmad
2:a kontaktdonet
BN-stickdon
Arbetstemperatur
0°C-80°C