GMC32X7R474J25NT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | GMC32X7R474J25NT |
Beskrivning | CAP1210 X7R .47UF 5% 25V |
Tillverkarens standardleveranstid | 8 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.47 µF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Tolerans ±5% | Tjocklek (max) 0,043" (1,10mm) |