GMC31CG821F50NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC31CG821F50NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC31CG821F50NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC31CG821F50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC31CG821F50NT
Beskrivning
CAP1206 COG 820PF 1% 50V
Detaljerad beskrivning
820 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)