GMC31CG4R7B100NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC31CG4R7B100NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC31CG4R7B100NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC31CG4R7B100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC31CG4R7B100NT
Beskrivning
CAP1206 COG 4.7PF .1PF 100V
Detaljerad beskrivning
4.7 pF ±0,1pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)