GMC31CG271F50NT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | GMC31CG271F50NT |
Beskrivning | CAP1206 COG 270PF 1% 50V |
Tillverkarens standardleveranstid | 8 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 270 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans ±1% | Tjocklek (max) 0,035" (0,90mm) |