GMC31CG271F50NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC31CG271F50NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC31CG271F50NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC31CG271F50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC31CG271F50NT
Beskrivning
CAP1206 COG 270PF 1% 50V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
270 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)