GMC21CG470F100NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC21CG470F100NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC21CG470F100NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC21CG470F100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC21CG470F100NT
Beskrivning
CAP0805 COG 47PF 1% 100V
Detaljerad beskrivning
47 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)