GMC21CG3R9B100NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC21CG3R9B100NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC21CG3R9B100NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC21CG3R9B100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC21CG3R9B100NT
Beskrivning
CAP0805 COG 3.9PF .1PF 100V
Detaljerad beskrivning
3.9 pF ±0,1pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)