GMC10CG6R8B100NTD
DigiKeys produktnummer
4713-GMC10CG6R8B100NTDTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC10CG6R8B100NTDCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC10CG6R8B100NTDDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC10CG6R8B100NTD
Beskrivning
CAP0603 COG 6.8PF .1PF 100V
Detaljerad beskrivning
6.8 pF ±0,1pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)