GMC10CG470F100NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC10CG470F100NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC10CG470F100NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC10CG470F100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC10CG470F100NT
Beskrivning
CAP0603 COG 47PF 1% 100V
Detaljerad beskrivning
47 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)