GMC10CG391F50NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC10CG391F50NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC10CG391F50NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC10CG391F50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC10CG391F50NT
Beskrivning
CAP0603 COG 390PF 1% 50V
Detaljerad beskrivning
390 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)