GMC10CG391F100NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC10CG391F100NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC10CG391F100NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC10CG391F100NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC10CG391F100NT
Beskrivning
CAP0603 COG 390PF 1% 100V
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
390 pF ±1% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)