GMC04X7R682J25NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC04X7R682J25NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC04X7R682J25NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC04X7R682J25NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC04X7R682J25NT
Beskrivning
CAP0402 X7R 6800PF 5% 25V
Detaljerad beskrivning
6800 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)