GMC04CG3R3D50NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC04CG3R3D50NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC04CG3R3D50NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC04CG3R3D50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC04CG3R3D50NT
Beskrivning
CAP0402 COG 3.3PF .5PF 50V
Detaljerad beskrivning
3.3 pF ±0,5pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±0,5pF
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)