GMC02CG820J50NT
DigiKeys produktnummer
4713-GMC02CG820J50NTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-GMC02CG820J50NTCT-ND - Remsbit (CT)
4713-GMC02CG820J50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMC02CG820J50NT
Beskrivning
CAP0201 COG 82PF 5% 50V
Detaljerad beskrivning
82 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)