FBH453215T-132Y-S | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FBH453215T-132Y-S |
Beskrivning | FERRITE BEAD 1.3 KOHM 1812 1LN |
Tillverkarens standardleveranstid | 8 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1.3 kOhms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1812 (metrisk 4532) 3A 40mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strömklassning (max) 3A |
Tillverkare Cal-Chip Electronics, Inc. | DC-resistans (DCR) (max) 40mOhm |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 1812 (metrisk 4532) |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Filtertyp Kraftledning | Höjd (max) 0,067" (1,70mm) |
Antal ledningar 1 | Storlek/dimension L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm) |
Impedans @ frekvens 1.3 kOhms @ 100 MHz |