CAS10J390CT
DigiKeys produktnummer
4713-CAS10J390CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-CAS10J390CT-ND - Remsbit (CT)
4713-CAS10J390CTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CAS10J390CT
Beskrivning
ANTISULF RES0805 5% 39.0 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
39 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)