PTS820J15MSMTR LFS | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PTS820J15MSMTR LFS |
Beskrivning | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Taktila brytare SPST-NO Reglerat från ovan Ytmontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PTS820J15MSMTR LFS Modeller |
Kategori | Styrdonets höjd från kretskort, vertikalt 1,50mm |
Tillv. | Styrdonsorientering Reglerat från ovan |
Serie | Termineringstyp J ledare |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontur 3,90mm x 2,90mm |
Artikelstatus Aktiv | Belysning Icke-belyst |
Krets SPST-NO | Operativ styrka 160gf |
Brytarfunktion Av-Mom | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Kontaktklassning @ spänning 0,05A vid 12VDC | Brytarrörelse 0,20mm |