PTS810 SJG 250 SMTR LFS
PTS810 SJG 250 SMTR LFS
PTS810SJG250SMTR LFS
DigiKeys produktnummer
CKN10504TR-ND - Remsa och spole (TR)
CKN10504CT-ND - Remsbit (CT)
CKN10504DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTS810SJG250SMTR LFS
Beskrivning
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 16V
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från ovan Ytmontering
EDA-/CAD-modeller
PTS810SJG250SMTR LFS Modeller
Kategori
Styrdonets höjd från kretskort, vertikalt
2,50mm
Tillv.
Styrdonsorientering
Reglerat från ovan
Serie
Termineringstyp
J ledare
Kontur
4,20mm x 3,20mm
Operativ styrka
400gf
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 16VDC
Brytarrörelse
0,20mm