JS203011JCQN
JS203011JCQN
JS203011JCQN
DigiKeys produktnummer
CKN10725TR-ND - Remsa och spole (TR)
CKN10725CT-ND - Remsbit (CT)
CKN10725DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JS203011JCQN
Beskrivning
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Skjutomkopplare DP3T Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
JS203011JCQN Modeller
Kategori
Styrdonslängd
2,00mm
Tillverkare
C&K
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Serie
Kontaktytbehandling
Silver
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
J ledare
Krets
DP3T
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontakttidtagning
Ej angivet
Styrdonsmaterial
Polyamid (PA46), nylon 4/6
Brytarfunktion
På-På-På
Brytarrörelse
2,00mm
Strömklassning (Ampere)
300mA (DC)
Elektrisk livslängd
5 000 cykler
Märkspänning - DC
6 V