PF0002/63
DigiKeys produktnummer
708-2584-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PF0002/63
EDA-/CAD-modeller
PF0002/63 Modeller
Terminering
Snabbkontakt - 0,250" (6,3mm)
Panelutskärningsdimensioner
Rektangulär - 27,30mm x 31,12mm
Strömklassning - Apparatingång
10A
Spänningsklassning - Apparatingång
250VAC